Neverskite savo klientų Jūsų ieškoti, būkite pastebėti iš tolo su Adlait reklama!

 Neverskite savo klientų Jūsų ieškoti, būkite pastebėti iš tolo su Adlait reklama!

Gauti pasiūlymą!

Tūrinės raidės

Tūrinės raidės – tai bene populiariausia išorinės Reklamos išraiškos forma, kuri sukuria estetinį bei solidų įmonės įvaizdį. Tūrinių raidžių dėka, visada būsite pastebėti savo būsimų klientų. Taikant pažangias gamybos technologijas, mūsų gaminiai atitinka aukščiausios kokybės kriterijus. Naudojant LED modulių apšvietimą, ne tik būsite pastebėti iš toli, tačiau ir draugiškesni gamtai, kadangi LED instaliacija suvartoja mažiau energijos.

Konstrukcija

Tūrinės raidės susideda iš kelių komponentų, kurie tarpusavyje sukuria trimatį vaizdinį efektą. Šiuolaikinių technologijų dėka, grafiniai simboliai gali turėti vidinį apšvietimą arba būti apšviesti iš išorės papildomų šviesos šaltinių. Norint pabrėžti įmonės įvaizdžio stilių, erdvę galima sukurti raidėms, skaičiams ir kitiems simboliams. Tūrinių raidžių sudėtiniai komponentai gali būti įvairūs. Dedant dideles pastangas išlikti rinkos viršūnėje, raidžių nugarinėms ir šoninėms (formoms) dalims naudojame aliuminio skardą. Tai yra kokybės garantas! Šios aliuminės detalės tarpusavyje suvirinamos specialia suvirinimo įranga ir po šios procedūros raidės karkasas tampa neįtikėtinai tvirtas. Atsižvelgiant į kliento poreikius, šriftą, dydį, karkasui gali būti naudojamas ir aliuminio kompozitas. Tam, kad reklaminė iškaba būtų patrauklesnė tamsiu paros metu, į tūrinių simbolių vidų sumontuojama LED modulių instaliacija. Galiausiai raidžių priekinės detalės gaminamos iš įvairaus storio ir spalvų, šviesą skaidančio, organinio stiklo. 

Privalumai

Tūrinės raidės yra lengvai modifikuojami gaminiai. Atsižvelgiant į reklamai turimą plotą, mūsų projektuotojai sumaketuos proporcingą reklamą pastato atžvilgiu. Nesvarbu ar ieškote, kas patrauktų dėmesį iš tolo ar galbūt išryškintų nedidelę parduotuvę, tokio tipo iškaba papuoš bet kurį pastatą.
Turbūt pats patraukliausias dalykas susijęs su šviečiančiomis tūrinėmis raidėmis, yra tai, kad jos apšviečiamos viduje esančių LED lempučių (modulių), kurios yra nebrangios, ilgaamžės ir svarbiausia – ekonomiškos.
LED moduliai yra neįsivaizduojamas žingsnis į priekį technologijų pasaulyje, lyginant su kadaise iškaboms naudotomis neoninėmis ar fluorescencinėmis lempomis, kurios nepasižymėjo nei viena LED moduliams būdinga savybe.
Šviečiančios raidės sujungia akį traukiančią estetiką su ekonomiškumu ir suteikia jūsų parduotuvei ar biurui išskirtinę išvaizdą, tuo pačiu mažinant energijos kaštus.

Kur naudojamos?

Šviečiančios tūrinės raidės dažniausiai naudojamos lauke, kur sulaukiami didžiausi praeivių ar transporto srautai. Dėl to šis sprendimas ypač naudingas mažmeninės prekybos ir paslaugų vietose, įskaitant parduotuves, barus ir restoranus. Kad ir kaip būtų, tūrinės raidės – Įspūdinga vaizdinės komunikacijos sprendimo dalis bet kokiai įmonei ar organizacijai.

Siųskite mums užklausą ir mes pateiksime geriausią pasiūlymą!