Neverskite savo klientų Jūsų ieškoti, būkite pastebėti iš tolo su Adlait reklama!

 Neverskite savo klientų Jūsų ieškoti, būkite pastebėti iš tolo su Adlait reklama!

Gauti pasiūlymą!

Šviesdėžės

Pirmos trys sekundės – svarbiausios. Tik tiek laiko užtenka, kad patraukti potencialaus kliento akį išorinės reklamos pagalba. Per tris sekundes privalome save atskleisti maksimaliai ir tam mums padės tūrinės šviesdėžės.

Kas yra šviesdėžės?

Jau pats žodis sufleruoja, kad tai – „šviečianti dėžė“. Šviesdėžės naudojamos tiek lauko tiek vidaus reklamai. Dažniausiai, tai apšvietimą iš vidaus turinti iškaba, kurioje vaizduojamos raidės, įmonės prekiniai ženklai, skaičiai ir kiti simboliai. Šviesdėžės yra vienas populiariausių mažmeninės prekybos reklamos sprendimų rinkoje dėl savo ekonomiškumo, energiją taupančių savybių ir ilgaamžiškumo. Šviesdėžėje integruotas LED apšvietimas leis jūsų prekės ženklui išsiskirti iš minios net ir tamsiu paros metu.

Konstrukcija

Šviesdėžės susideda vos iš kelių elementų. Mūsų įmonė šviesdėžių karkasui naudoja tiek 1mm. aliuminio juostą, tiek 3mm. aliuminio kompozito plokštes. CNC frezavimo staklių pagalba yra išgaunamos tikslios gaminio formos, kurios vėliau perduodamos reklamos išpildytojams, kurie iš atskirų komponentų surenka reklaminę iškabą ir ją paruošia montavimui.

Siųskite mums užklausą ir mes pateiksime geriausią pasiūlymą!